Natáčení videa

Obsah této části se připravuje. Děkujeme za pochopení

Všechny reference

Přehrání videa v HD je možné zde

Natáčení: Parkour Tary

Parkourové video pro Taryho Povoroznyka z týmu Urban Sense. Natáčení videa probíhalo v Praze a v Říčanech po 3 odpoledne, vždy po dvou až třech hodinách. Dalších několik dní zabral střih a celková postprodukce videa. Natáčelo se na zrcadlovku Canon 550D s objektivy Canon 50mm f1.4 a Tamron 18-200mm f3.5 - 6.3 a taktéž na GoPro HD outdoorovou kameru.

HD formát Natáčení Střih a postprodukce Režie videa

Animace: Bioliser

Tvorba animace ve vektoru pro posílání SMS. V této kreslené animaci bylo zapotřebí vymyslet celkový koncept grafiky, a to zejména lidi a prostředí autobusu. Díky jednoduché a vkusné vektorové grafice jsme dosáhli příjemného výsledku.

Vektorová animace

Vizuální efekty: TBB Intro

Intro prezentující firmu tbb-bike.cz bylo vytvořeno v rámci dlouhodobější spolupráce. 3D vizualizace byla vytvořena tak aby odpovídala konceptu firmy, tedy obchodu s netypickými jízdními koly. Jak je možno vidět, ve videu jsou použité jednotlivé částice, ze kterých se kolo skládá.

Střih a postprodukce 3D Animace objektu Efekty do videa

Přehrání videa v HD je možné zde

Natáčení: Finále iMiss 2011

Reportáž z finále soutěže iMiss 2011 pro Topzine.cz v Pražském Óčko Music Baru. Velkou část zabral střih videa a postprodukce. Natáčeno na Canon 550D s objektivy Tamron 18-200mm f3.5 – 6.3 a Canon 50mm f1.4.

HD formát Natáčení Střih a postprodukce Režie videa

Vizuální efekty: EYE future efect

Jednoduchá ukázka možného zpracování externě natočeného videa s dodatečnými vizuálními efekty.

Střih a postprodukce Natáčení Efekty do videa

Přehrání videa v HD je možné zde

Reklama: Prerogative Business

Reklamní spot pro softwarovou společnost Prerogative Business. Natáčení videa zabralo celkem dva dny a probíhalo na čtyřech různých místech v okolí Říčan a v Praze, například v kancelářích Flexi Office nebo ve skanzenu v Kouřimi. Použitá technika: Canon 550D s objektivy Canon 50mm f1.4 a Tamron 18-200mm f3.5 - 6.3.

HD formát Natáčení Střih a postprodukce Režie videa

Tennis club Zetko

krátké 3D intro využívající fyzikálně korektní dynamiky těles a záporné gravitace. Pro tyto účely jsme zvolili tenisové míčky a vyobrazení fiktivního loga firmy.

Střih a postprodukce 3D Animace objektu Efekty do videa

Animace: Lovemetr SMS

Tvorba animace ve vektoru pro zasílání SMS. I zde vytvořeny originální animované postavičky, které bylo nutné rozpohybovat.

Vektorová animace

3D vizualizace

Jelikož jsme schopní při tvorbě videa vytvářet 3D objekty, nabízíme Vám také možnost zpracování 3D vizualizací. Pro více info nás neváhejte kontaktovat.

3d Vizualizace Audi R8 3d Vizualizace Pohovky Poslat nezávaznou poptávku pro vytvoření 3D vizualizace
Kde nás najdete?